İnternetten Kazanç

Mangır.co İle Para Kazanma

Mangir.co ile Para Kazanma

İnternetten para kazanma yollarından bir tanesini daha sizlere tanıtacağız. Şu anda tanıtacağımız site diğer sitelere göre hem daha kolay hem de yüksek ücret veriyor.

Mangir.co Nedir?

Mangir.co kolayca internetten para kazanmanızı sağlayabilecek bir platformdur. Bu platforma reklam veren üyelerin reklamlarını sosyal medya hesaplarınızda başkalarına izleterek ya da linke tıklatarak internetten para kazanmanızı sağlıyor.

Mangir.co ile Nasıl Para Kazanılır?

Mangir.co ile para kazanmak için öncelikle yapmanız gereken siteye girip üye olmaktır. Daha sonrasında site yöneticileri telefon ile sizin profil doğruluğunuzu onaylıyor. Onaylama işlemi ardında oradan reklam yapacağınız ürünü seçersiniz. Daha sonra size verilen link ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaparak, linkinize her tıklandığında para kazanabilirsiniz.

Mangir.co Ne Kadar Kazandırır?

Reklamını yaptığınız her linke tık başına : 0.20 kuruş bakiye hesabınıza yüklenir. Aynı zamanda referans sistemi ile de para kazanmanız mümkündür. Referans linkinizden kayıt olan her kişi için 0.50 kuruş kazanırsınız.

Ödeme Talebi

Bakiyeniz 50 TL olunca ödeme talebi yollayabilirsiniz. Ödemeler genellikle talep edildiği gün hesaba aktarılır.

 

Sorularınızı yorum kısmında belirtmekten lütfen çekinmeyiniz.

Etiketler

Oğuzhan

2015 yılından bu zamana kadar interneti bir iş edindim. Bu iş ile uğraşırken edindiğim tecrübe ve bilgileri sizler ile paylaşıyorum.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close