İnternetten Kazanç

İnternette Gezinerek Para Kazanma

İnternette Gezinerek Para Kazanma
Bu anlatacağımız internetten para kazanma yöntemi diğerlerine göre daha basit ve çok daha kolay. Siz bilgisayar başında olmasanız bile internet bağlantınız ve bilgisayarınız açık olduğu sürece para kazanmaya devam ediyorsunuz.

Hitsaati.com ile Para Kazanma

Üye olup para kazanmaya başlayabileceğiniz sitenin adı hitsaati.com’dur. Bu sitenin para kazandırma yöntemi şu şekildedir. Üye oluyorsunuz ve mailinize gelen e-postadan aktivasyon gerçekleştiriyorsunuz. Sisteme giriş yaptıktan sonra para kazanmaya yönelik birçok seçenek mevcut. Veriler görevleri yaparak, otomatik olarak internet sitelerinde gezinerek ya da daha farklı yöntemler ile kredi kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda referans sistemi ile de kredi kazanabilirsiniz. Sizin linkinizden kayıt olan her kişi için ayrı ücret alıyorsunuz.

Kazanılan Krediler Nasıl Kullanılır?
Sistem kredi sistemi ile yürüyor. Her görev için farklı farklı kredi vermektedir. Otomatik olarak sitelerde gezmek 5 kredi, görevler ise en düşük 20 krediden başlıyor. Peki bu kazanılan krediler nasıl harcanır? 2 şekilde harcayabilirsiniz.

Para Çekim Limiti : 12500 Kredi = 5 TL olarak belirlenmiş. Belirtilen krediye ulaştığınızda kredinizi bakiyeye çevirerek ödeme talep edebilirsiniz. Ödemeler sitede her ayın 15 ile 20’si arasında gerçekleştirildiği belirtilmiş. Sitede ödeme kanıtı sayfasını ziyaret ederek kimin ne zaman ne kadar ödeme aldığını da dekontu ile beraber görüntüleyebilirsiniz.

Diğer bir harcama yöntemi ise sizde kazanmış olduğunuz kredileri kullanarak sitenize hit gönderebilir, Facebook sayfalarınızı beğendirebilirsiniz.

Aklınıza takılan her soruyu yorum kısmında belirtmekten çekinmeyiniz.

Etiketler

Oğuzhan

2015 yılından bu zamana kadar interneti bir iş edindim. Bu iş ile uğraşırken edindiğim tecrübe ve bilgileri sizler ile paylaşıyorum.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close