Ek Gelirİnternetten Kazanç

İnstagram Bayiliği Alarak Para Kazanma

Çalıştığınız işte kazandığınız para yetmiyor olabilir. Bu yüzden ek gelir fikirleri arayışındaysanız bu yazımız size gerçekten faydalı olabilir.

İnstagram bayiliği alarak para kazanma yolu çoğu kişinin ek gelir olarak kullandığı yöntemlerden bir tanesidir. Yapmanız gereken tek bir şey vardır o da herhangi bir instagram bayiliği veren siteden bayilik almaktır. Bu bayiliklerin fiyatları aylık 20 TL ile 1000 TL arası değişmektedir. Bu fiyat farkının sebebi ise gönderim yapılabilecek hesap sayılarının fazlalığından ve kalitesinden kaynaklanmaktadır.

İnstagram Bayiliği Alarak Nasıl Para Kazanılır?

Panel almaya karar verdiniz, küçük bir araştırma sonucu panel satın aldınız. Şimdi bundan nasıl para kazanılır buna gelelim. Hemen hemen herkesin cep telefonu android veya ios destekli. Yani kolayca facebook, twitter, instagram gibi platformlara ulaşabiliyorsunuz. Bu platformlarda reklam yaparak kendinize müşteri sağlayabilirsiniz. Reklam yapmanın 2 yolu vardır.

İlk yolu düşük bütçeler ile reklam vermektir fakat zaten para olmadığı için bu yola başvuruyorsunuz bu yüzden eğer fazla paranız yok ise bu yolu pek tavsiye etmiyoruz. Var ise düşük bütçeli reklamlar vererek müşterilerden geri dönüş sağlayabilirsiniz.

İkinci bir yol ise facebook sayfa ve gruplarıdır. Buradaki sayfa ve gruplarda gönderi paylaşarak kişilerin sizlerle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise alışverişi gerçekleştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Etiketler

Oğuzhan

2015 yılından bu zamana kadar interneti bir iş edindim. Bu iş ile uğraşırken edindiğim tecrübe ve bilgileri sizler ile paylaşıyorum.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close